|
Senior Member
Offline
|
#3461

13.07.2009, 19:09
|
Wojtas napisał(a): 
A mi sie wydaje ze to bedzie ktos o kim bylo cicho ,ale jesli ma przejsc testy ,czyli zaden ogorek
Dobrze ze ktos przejarzal na oczy i juz takich zawodnikow nawet nie testujemy bo szkoda czasu,(no byl Vincius-ale to tylko jeden )
Prawy obronca niezbedny,zwlaszcza po dzis Inf o Singlarze
|
jak to mówił dziś Skorża Wojtek prezentuje się świetnie na prawej obronie
więc....
ps. 
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|