Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mariano710
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2042
Stary 13.07.2009, 18:58
Michal1906 napisał(a):Wyświetl post
wiele osób które pracują i nie mogą jechać o 15 pojedzie samochodami.
pewny tego jestes?

kto chcial jechac na mecz juz sie zaopatrzyl w bilet, jest wiele powodow dla ktorych ludzie sobie "odpuscili"
gramy na stadionie odleglym o 100km
nie gramy u siebie( niektorzy traktuja mecze w sosnowcu jak wyjazd)
dzien powszedni
slaby przeciwnik
mala ranga spotkania
nie wszyscy lubia jeździc w pociagu z "hool'sami"
sa wakacje

moim skromnym zdaniem bilety powinny byc tez dostepne w sprzedarzy solo (bez przejazdu), ktos by sobie kupil w Krakowie czy Sosnowcu(pomysl, ze tylko dla ludzi z karta kibica bardzo dobry) i jechal by jak mu pasuje

mnie nie przeszkadza ze bilety sa z przejazdem bo podroz pociagiem bardziej mi odpowiada(no moze gdyby nie te 3h czekania) ale rozni ludzie chodza na mecze

podsumowujac sa w klubie logistycy i w SKWK ludzie od biletow to ich robota i nasze pisanie na forum nic nie zmieni. Dotychczasowa strategia spowoduje, ze jakosciowo na meczach pojawia sie wlasciwi ludzie(fani z pociagu) ale czy bedzie nas na tyle duzo zeby zaistniec...
Odpowiedz cytując