Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14222
Stary 13.07.2009, 18:24
twardybidon napisał(a):Wyświetl post
Tam było to zrozumiałe - Jop miał ważny kontrakt z FK Moskwa. Po pierwsze Wisła nie miała prawa z nim rozmawiać za plecami klubu z Moskwy plus nasi działacze nie chcieli żeby Rosjanie zwęszyli możliwość odzyskania jakichś pieniędzy.

Z Brazem nie ma takich kwestii.
miala prawo madralo bo zostalo mu 5 miechow do konca kontraktu.
Odpowiedz cytując