Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2259
Stary 13.07.2009, 18:04
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
A orientuje się ktoś co teraz robi Dawidowski ? rozwiązał kontrakt i poszedł na emeryturę czy szuka jakiegos (frajera) klubu który go zatrudni?
taka kasa jaka wydoił od Wisełki to spokojnie mozna wrzucic na jedynke i tak do konca zycia :]



Z koncem tamtego sezonu Tomasz "L4" Dawidowski doznal zdajsie jakiejs kolejnej.

Zresztą co to nas obchodzi ,uwolnilismy sie od niego ,i krakowskie kasyna tez
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując