...:::Tomo:::... napisał(a):

A orientuje się ktoś co teraz robi Dawidowski ? rozwiązał kontrakt i poszedł na emeryturę czy szuka jakiegos (frajera) klubu który go zatrudni?
taka kasa jaka wydoił od Wisełki to spokojnie mozna wrzucic na jedynke i tak do konca zycia :]
|
Z koncem tamtego sezonu Tomasz "L4" Dawidowski doznal zdajsie jakiejs kolejnej.
Zresztą co to nas obchodzi ,uwolnilismy sie od niego ,i krakowskie kasyna tez
