Wyświetl pojedynczy post
3,5nando
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1667
Stary 13.07.2009, 16:01. Inżynieria Środowiska na PK
Witam,
bardzo chciałbym dowiedzieć się co niecoś o tym kierunku, najlepiej od osób z Politechniki Krakowskiej. Niestety nie dostałem się na budownictwo w 1 rekrutacji i dziś pan z WiL do którego dzwoniłem powiedział mi, że nie widzi dużych szans bym dostał się tam w 2 rekrutacji (mam 70% z mat a trzeba 75...). Zastanawiam się teraz nad alternatywą. Co ciekawe... oprócz inż. środowiska zastanawiam się nad ... finansami na UEK... Wiem, kierunki nie za bardzo ze sobą spokrewnione, ale to chyba też najlepiej pokazuje to, że do końca nie jestem przekonany co w życiu chciałbym robić.

Reasumując chciałbym się dowiedzieć :
a)czy są i jak duże szanse by z inż. środowiska przenieść się na moje upragnione budownictwo
b)inż. środowiska - dobry czy zły kierunek? jak przebiegają studia itd.
c)to samo co wyżej tylko o finansach i tu pytanie do studentów UEKu
d)czy i jakie mogę mieć uprawnienia budowlane po inż. środowiska
e)... myślicie że pan z PK z WiLu wie co mówi i na budownictwo w 2 rekr. malutkie szanse?

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując