Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marcin93
Junior Member
Od: 05.2008
Offline
#
1331
13.07.2009, 14:36
a jeżeli by zrobić jakąś zbiórkę wśród kibiców i uzbierać te 150 tys zl? wtedy bysmy kupili te prawa i oddali jakiejs telewizji i przy tym osmieszyli jakas telewizje
marcin93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin93
Znajdź inne posty napisane przez marcin93