Wyświetl pojedynczy post
marcin93
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 13.07.2009, 14:36
a jeżeli by zrobić jakąś zbiórkę wśród kibiców i uzbierać te 150 tys zl? wtedy bysmy kupili te prawa i oddali jakiejs telewizji i przy tym osmieszyli jakas telewizje
Odpowiedz cytując