Wyświetl pojedynczy post
henrry_6996
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14208
Stary 13.07.2009, 14:27
szkoda że nic powiedzieli o spotkaniu Wilczka i Skorży z Cupiałem.
po naszym zarzadzie mozna sie wszystko spodziewac.
Wedlug mnie lepiej ze Bednarz dziala sobie po cichu i spokojnie.
Nie pamietam kiedy ostatni raz dal jakis wywiad
Najlepsze jest zaskoczenie.
Trzeba czekac na oficjalne informacje,.
I to co mowil Skorża moze sie sprawdzic ze jest zielone swiatlo.
A brukowce niech sobie pisza. I potem im jest glupio jak dany zawodnik jednak jest w Wisle.
Odpowiedz cytując