Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
3516
13.07.2009, 14:20
No i przesunęli olbrzyma
Z tego co widziałem przejeżdżając Reymonta przywieźli kolejne częsci do niego
spinnaker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spinnaker
Znajdź inne posty napisane przez spinnaker