skeba napisał(a):

Jak jest napisane, ze dwa razy RN zmniejszala mu warunki kontraktu, czyli zgodzila sie za pierwszym razem, ale chytrusy chcialy jeszcze pare tysiecy euro zarobić, to sięBosniak wkurzył i mu sie nie dziwie.
Maks co on chcial zarabiac to 100-200 tys euro. Dawidowskiemu dawaliśmy 250 i jakoś nikt nie zalowal, a tu Bosniak, który pokazal sie z bardzo dobrej strony, nadzieja Bosniackiej pilki - zal.
|
A Ty ****a wiesz jaki kto ma kontrakt i ile kto chce zarabiac i co robi rada nadzorcza.