Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14206
Stary 13.07.2009, 13:56
skeba napisał(a):Wyświetl post
Jak jest napisane, ze dwa razy RN zmniejszala mu warunki kontraktu, czyli zgodzila sie za pierwszym razem, ale chytrusy chcialy jeszcze pare tysiecy euro zarobić, to sięBosniak wkurzył i mu sie nie dziwie.
Maks co on chcial zarabiac to 100-200 tys euro. Dawidowskiemu dawaliśmy 250 i jakoś nikt nie zalowal, a tu Bosniak, który pokazal sie z bardzo dobrej strony, nadzieja Bosniackiej pilki - zal.
A Ty ****a wiesz jaki kto ma kontrakt i ile kto chce zarabiac i co robi rada nadzorcza.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując