Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
henrry_6996
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2031
Stary 13.07.2009, 13:50
poniekąd racje ma Policja. Nie chce problemów.
Ale według mnie ten kraj jest chory...dlaczego Zagłebie Lubin albo Korona Kielce nie wynajma nam obiektu(przeciez zaplacimy im kase)...na mecze europejskie przeciez nie bedzie ligowych tam meczy...przeciez powinno zalezec kazdemu Polakowi zeby nasze kluby graly w LM czy LE
bo nie wyobrazam sobie zeby 4 runda eliminacji do LM jesli tam dojdziemy grac zagranica
to juz Polska sie osmieszy
trzeba zrobic porzadek z huliganami i wtedy bedzie spokoj na stadionach.
dla mnie jest to chora sytuacja.
Szkoda ze w Sosnowcu nie bedzie sie dalo kupic biletu mieszkam bardzo blisko Sosnowca i chciałem pojsc na emczyk Wiselki.
Odpowiedz cytując