Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
henrry_6996
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
14203
13.07.2009, 13:40
tutaj ktoś ostatnio pisał na forum o spotkaniu Cupiała z Wilczkiem i Skorża bodajże miało się odbyć w piatek?
odbylo sie?czy ktos to wymyslil?
henrry_6996
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do henrry_6996
Znajdź inne posty napisane przez henrry_6996