Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14202
Stary 13.07.2009, 13:31
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
. W końcu byle kto w młodzieżówce Brazylii nie gra, co do jego wystepu z Levadią, to i tak sobie poradzimy
Jakbym słyszał głosy po przyjściu Beto...
Odpowiedz cytując