Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
14202
13.07.2009, 13:31
pablo92TSW
napisał(a):
. W końcu byle kto w młodzieżówce Brazylii nie gra, co do jego wystepu z Levadią, to i tak sobie poradzimy
Jakbym słyszał głosy po przyjściu Beto...
PasiorWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PasiorWKS
Znajdź inne posty napisane przez PasiorWKS