Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WisłaToMy
Junior Member
Od: 07.2009
Skąd: R22
Offline
#
14200
13.07.2009, 13:29
http://sport.interia.pl/raport/wisla...olejni,1337861
Jak zwykle nic pewnego. Nie wiem czy juz bylo wklejane ale nie zaszkodzi.
WisłaToMy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WisłaToMy
Znajdź inne posty napisane przez WisłaToMy