Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14198
Stary 13.07.2009, 13:25
Jak jest napisane, ze dwa razy RN zmniejszala mu warunki kontraktu, czyli zgodzila sie za pierwszym razem, ale chytrusy chcialy jeszcze pare tysiecy euro zarobić, to sięBosniak wkurzył i mu sie nie dziwie.
Maks co on chcial zarabiac to 100-200 tys euro. Dawidowskiemu dawaliśmy 250 i jakoś nikt nie zalowal, a tu Bosniak, który pokazal sie z bardzo dobrej strony, nadzieja Bosniackiej pilki - zal.
Odpowiedz cytując