Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2027
Stary 13.07.2009, 12:57
Michal1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie zapełnimy w połowie odkrytej więc po co bilety na krytą Po za tym kryta będzie pełniła role loży vip!

Wiesz, te bilety miałby by trafic do kas i moge ci zagwarantować, ze większosc wybrała by taki rodzaj kupna biletu niz pociąg ktory 60 km robi w 2 h i zbiórke o 14 czy 15 w srodku tygodnia i powrót o 1 w nocy... Napewno tac by byli, okoliczne fancluby i ludzie z tamtych okolic
Odpowiedz cytując