Wiesz, te bilety miałby by trafic do kas i moge ci zagwarantować, ze większosc wybrała by taki rodzaj kupna biletu niz pociąg ktory 60 km robi w 2 h i zbiórke o 14 czy 15 w srodku tygodnia i powrót o 1 w nocy... Napewno tac by byli, okoliczne fancluby i ludzie z tamtych okolic