|
Podany na stronie SKWK terminarz ekstraklasy 09/10 jest orientacyjny, prawda? Tzn mecz z Lechią wpisany na 12.09 (sobota) może być równie dobrze 13.09 w niedzielę? Upewniam się, bo to w moim przypadku niezwykle ważne.
EDIT: Ok, czyli klasycznie. Bardzo dobrze.
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 13.07.2009 o godz. 13:03.
|