Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3514
Stary 13.07.2009, 12:09
Jakis nawiedzony dzieciak napisal cos gdzies a wy ludzie wpadacie w panike.

Przeciez umowe na wykonanie trybuny juz podpisano, zapewne juz zamowiono elemety tej konstrukcji.
Wiec szanse na zmaiane projektu sa zerowe, argumet zeby obciac koszty jest smieszny bo kary by sie posypaly co napewno zwiekszyly by koszty.
Trzeba by rozpisac nowy przetarg wystapic o nowe pozwolenie o budowe itp itd.

A najsmieszniejszy jest argumet ze w okraglaku cieknie w otworze po maszcie oswietleniowym i beda zadaszac okraglak. No tak lepiej wybudowac dach niz zalac wylewke i uszczelnic. A jak wiatr podwieje deszcz w kierunku okralaka i zacznie zaciekac to pewnie obuduja caly okraglak blacha?.


Wiekszych glupot juz dawno nie czytalem chyba ze na pudelku
,
Odpowiedz cytując