Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
#
1666
13.07.2009, 12:05
palikot
napisał(a):
Moze ktoś mi wyjaśnić czemu tak mam?
Bo nie podpisałes deklaracji w liceum ze chcesz aby Twoje wyniki byly w rejestrze. Musisz im dostarczyc bo nie moga ich pobrac z rejestru jak ich tam nie ma.
Perkele!
IndykTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IndykTSW
Znajdź inne posty napisane przez IndykTSW