|
ogarnijcie... równie dobrze SE mógł napisać na zupełnie inny temat i wtedy nie Zod czy Kibic_1906 byliby pod ostrzałem a ktoś zupełnie inny. warto sobie znaleźć kozła ofiarnego ale wielu pisało że Jop jest do ch** nie podobny a dwóch wyżej wymienionych po prostu się nabiło na widelec.
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..."
|