Mogę się dowiedzieć dlaczego moje posty są notorycznie usuwane, mimo że mają pełną zgodność z tematem? Czyżby któryś z moderatorów nadużywał swoich uprawnień?
Ejdzbiol napisał(a):

Nie róbcie sobie znów nadziei, że na którejś z konferencji zobaczycie nowych zawodników (po za podpisanym już Jopem, oczywiście), bo wiecie co z tego ostatnio wyszło. Lament i zgrzytanie zębów, jaki to klub jest zły, a pan Bednarz jeszcze gorszy. Ja czekam cierpliwie, bo jeśli zapowiadali wzmocnienia, to będą one na 100% i sądzę, że na sprowadzeniu Jopa, Kirma i Garguły się nie skończy. Media tylko podgrzewają atmosferę, robiąc szum wokół polityki transferowej naszego klubu, a w szczególności testowanych bramkarzy. Jak dla mnie mogą sprawdzić jeszcze 30, byleby znaleźli golkipera z prawdziwego zdarzenia, o umiejętnościach adekwatnych do poziomu drużyny.