Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14186
Stary 13.07.2009, 10:58
Mogę się dowiedzieć dlaczego moje posty są notorycznie usuwane, mimo że mają pełną zgodność z tematem? Czyżby któryś z moderatorów nadużywał swoich uprawnień?

Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislasoccer.com/news_item_10877.htm

Niby wszystko to samo jak w poprzednich news'ach ale (!) ważny jest ten tekst:
Nie róbcie sobie znów nadziei, że na którejś z konferencji zobaczycie nowych zawodników (po za podpisanym już Jopem, oczywiście), bo wiecie co z tego ostatnio wyszło. Lament i zgrzytanie zębów, jaki to klub jest zły, a pan Bednarz jeszcze gorszy. Ja czekam cierpliwie, bo jeśli zapowiadali wzmocnienia, to będą one na 100% i sądzę, że na sprowadzeniu Jopa, Kirma i Garguły się nie skończy. Media tylko podgrzewają atmosferę, robiąc szum wokół polityki transferowej naszego klubu, a w szczególności testowanych bramkarzy. Jak dla mnie mogą sprawdzić jeszcze 30, byleby znaleźli golkipera z prawdziwego zdarzenia, o umiejętnościach adekwatnych do poziomu drużyny.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 13.07.2009 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując