Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14173
Stary 13.07.2009, 09:40
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Było zarazykować i wyłożyć kase na Kasprzika zwróciło by się dwukrotnie a nie bawić się nadal w testowanie bramkarzy, to nie jest śmiesze lecz tragiczne.Ja jednego nie rozumiem czego RN i p.Cupiał boją się ryzykować? gdyby Wisła wzieła Lewandowskiego teraz chcą za niego 3-4 mliony więc w czym problem? Bano się, że nie wypali? po to jest ryzyko....
nikt nie jest Nostradamusem żeby przewidziec czy dany zawodnik sie sprawdzi albo czy nie złapie kontuzji (Dawidowski) a przecież już od kilku lat Wisła bazuje głównie na zawodnikach za free.Za niewielkie pieniądze kuipiono takich zawodników jak np. Boguski,Małecki,Marcelo czy Pepe których wielu nam zazdrości.
Odpowiedz cytując