|
Brylant za Bednarza, Brylant do RN. A teraz proszę idź włacz CM i nie zaśmiecaj tematu swoimi złotymi myślami bo nie do tego jest on.
A tak na marginesie kto to jest ten Kasprzik że ma się "dwukrotnie" spłacać? W czasie sezonu coś słyszałem o takim grajku ale od kiedy AmicoLech się nim zainteresował został gwiazdą ligi. Ciekawe
P.S. A ja chcę za Lewandowskiego 10milonów, Brylant dajesz czy się może jeszcze potargujemy?
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 13.07.2009 o godz. 09:39.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|