Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14168
Stary 13.07.2009, 09:30
Było zarazykować i wyłożyć kase na Kasprzika zwróciło by się dwukrotnie a nie bawić się nadal w testowanie bramkarzy, to nie jest śmiesze lecz tragiczne.Ja jednego nie rozumiem czego RN i p.Cupiał boją się ryzykować? gdyby Wisła wzieła Lewandowskiego teraz chcą za niego 3-4 mliony więc w czym problem? Bano się, że nie wypali? po to jest ryzyko....
Odpowiedz cytując