grzesiek632 napisał(a):

Dziś ma się odbyc prezentacja Jopa wiec moze wtedy cos się wyjasni, moze w koncu Jacek Bednarz cos przemowi
moooże
Prawym obronca byc może jest ten zawodnik z Regginy. . bo w sumie to byle jakiego grajka Bednarz nie zaprasza odrazu na testy medyczne.. wiec klub musi byc przekonany ze to bedzie dobry piłkarz.
|
Bednarz nigdy nie byl wylewny to i dzisiaj tez nic nie powie, albo powie ze sa planowane wzomocnienia i negocjacje trwaja a zdrazdic nic nie moze ze wzgledu do bobro toczonych rozmow.