Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14150
Stary 13.07.2009, 08:17
Na pewno temu Bajzatowi nie powiedziałbym nie. W sumie biorąc pod uwagę jego 20 bramek w węgierskiej to myślę, że w naszej lidze też by sobie poradził. Jego minusem jest jego cena, co prawda na transfermarkt wyceniają go na 575 tyś euro ale tam ceny są zawsze wyższe niż w rzeczywistości. Zapewne Wisłę kosztowałby 300 lub 400 tysięcy euro co niestety i tak jest bardzo dużym ryzykiem. Nawet jeśli będzie go chciał Bednarz i Skorża to RN nie da kasy.
Odpowiedz cytując