|
Jak na razie to okienko jest najlepsze od kilku okienek transferowych. Mamy najlepszego rozgrywajacego ligi oraz etetowego reprezentanta Słowenii na skrzydle. Na atak proponowalbym jakies wypozyczenie z opcja wykupu np. z Bundesligi. Zagłebie kiedys wypozyczylo w ten sposob Piszczka z Herthy i był jednym z lepszych napastnikow naszej ligi.
|