Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14147
Stary 13.07.2009, 00:16
Jak na razie to okienko jest najlepsze od kilku okienek transferowych. Mamy najlepszego rozgrywajacego ligi oraz etetowego reprezentanta Słowenii na skrzydle. Na atak proponowalbym jakies wypozyczenie z opcja wykupu np. z Bundesligi. Zagłebie kiedys wypozyczylo w ten sposob Piszczka z Herthy i był jednym z lepszych napastnikow naszej ligi.
Odpowiedz cytując