Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)
Offline
#
1308
12.07.2009, 22:58
będę strzelał ... na stadionie ? nie każdy może ...
Bobus17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobus17
Znajdź inne posty napisane przez Bobus17