|
Miasto nie potrafi dziur załatać po zimie, baaaa po ostatnich deszczach jest wspomnianych dziur w **** więcej... I niby tor F1?
Jak jakimś cudem uda się zbudować tą nieszczęsną halę w Czyżynach to będę zadowolony.
A na obecna chwilę komentarz jest jeden - science-fiction piętro wyżej.
the future's uncertain
and the end is always near
|