Temat: Tor F1 w krk
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 12.07.2009, 22:57
Miasto nie potrafi dziur załatać po zimie, baaaa po ostatnich deszczach jest wspomnianych dziur w **** więcej... I niby tor F1?
Jak jakimś cudem uda się zbudować tą nieszczęsną halę w Czyżynach to będę zadowolony.

A na obecna chwilę komentarz jest jeden - science-fiction piętro wyżej.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując