Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14145
Stary 12.07.2009, 22:44
Nie no, mówię o samym pomyśle króla strzelców ligi węgierskiej w Wiśle. To, że za Brożka, pytajniki i blabla to wiadomo.

Te "ubarwiacze" nie są szczególnie odkrywcze. Wiadomo, że jak Wisła sprzeda Brożka to będzie chciała kogoś pozyskać, wiadomo że jakieś tam nazwiska na klubowej liście są... I jeśli Węgier jest na tej liście, to jakiś tam kontakt między nim a klubem był, stąd "oczekiwał na ofertę". A jak sprzedamy Brożka, to może oferta będzie. Albo i nie będzie...

Póki co nie ma co sobie tym tematem zawracać głowy.
Odpowiedz cytując