Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14144
Stary 12.07.2009, 22:43
Mało prawdopodobne jest żeby Brożek odszedł teraz. Odmawiając Fulham daliśmy pozostałym klubom jasny sygnał "Nasz snajper nie jest w tym momencie na sprzedaż".

Jeśli chodzi o bramkarzy: do nich jakoś nigdy nie mieliśmy szczęścia, w TOP 30 najlepszych transferów ery Cupiała wg www.wislakrakow.pl nie znalazł się żaden przedstawiciel tej pozycji, o czymś to świadczy.

Za dwóch najlepszych uznano Majdana i Dolhe. Pierwszego zapamiętaliśmy jako związanego ze składającą się w 90% z silikonu pseud-piosenkarką człowieka,oraz, tego który definitywnie pogrzebał nasze szanse na LM w meczu z PAO. Drugi to ktoś kto dla kasy zrobi wszystko, a jednocześnie ktoś o niezwykle kruchej psychice.

Jeśli mamy znaleźć tego jednego bramkrza, który na lata wybawiłby nas z tych kłopotów, to warto przetestować i stu bramkarzy. Szukajcie, a znajdziecie. Żeby tylko Pawełkowi się teraz nic nie stało, ale limit pecha jeśli chodzi o kontuzje został już chyba wyczerpany na ten sezon.
Odpowiedz cytując