Mało prawdopodobne jest żeby Brożek odszedł teraz. Odmawiając Fulham daliśmy pozostałym klubom jasny sygnał "Nasz snajper nie jest w tym momencie na sprzedaż".
Jeśli chodzi o bramkarzy: do nich jakoś nigdy nie mieliśmy szczęścia, w TOP 30 najlepszych transferów ery Cupiała wg
www.wislakrakow.pl nie znalazł się żaden przedstawiciel tej pozycji, o czymś to świadczy.
Za dwóch najlepszych uznano Majdana i Dolhe. Pierwszego zapamiętaliśmy jako związanego ze składającą się w 90% z silikonu pseud-piosenkarką człowieka,oraz, tego który definitywnie pogrzebał nasze szanse na LM w meczu z PAO. Drugi to ktoś kto dla kasy zrobi wszystko, a jednocześnie ktoś o niezwykle kruchej psychice.
Jeśli mamy znaleźć tego jednego bramkrza, który na lata wybawiłby nas z tych kłopotów, to warto przetestować i stu bramkarzy. Szukajcie, a znajdziecie. Żeby tylko Pawełkowi się teraz nic nie stało, ale limit pecha jeśli chodzi o kontuzje został już chyba wyczerpany na ten sezon.