Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 12.07.2009, 22:00
Co wg. Ciebie jest udziwnieniem na naszych koszulkach? Moze Biała Gwiazda o którą tak tutaj walczono (co prawda miała być na sercu , no ale jeśli nie można mieć czego się chce to trzeba się cieszyć z tego co się ma ) Od czasów koszulek Nike z bbiałym polem na nazwisko i charakterystycznym "kołnierzem" te stroje Umbro są najlepsze ,a te przytoczone przez Ciebie wyżej to nadają się ale jako szmata do ścierania pomyj ...

Pozdrawiam serdecznie =)
Odpowiedz cytując