WISLAZWE ja miałem podobna sytuacje. Komp sie uruchamiał a monitor sie wyłaczał, po kilkunastu dniach doszło do tego ze komp sie uruchamiał a monitor wcale sie nie chciał właczyc ;/ Powodem była karta graficzna. Po wymienieniu wszystko chodizło ok. Nie znam sie na kompach zbey doradzac ale na podstawie mojego pzypadku moze uda sie pomoc Wam

Najlepszym sposobem zbey sprawdzic czy karta Mu nie siadła to wziac karte zamienna z jakiegos innego kompa i sprawdzic czy bedzie działac
