Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 12.07.2009, 21:44
Jesteście pewni, że nie będziemy mieć nowych koszulek?

Szkoda, bo nowy model Umbro prezentuje się na serio ładnie.

Rangers i West Ham takie dostali.





Schludne, proste, bez żadnych udziwnień.

Może za rok...
Ostatnio edytowane przez Krissu : 12.07.2009 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując