Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
733
12.07.2009, 21:07
Sorry, ale nie będę w stanie poprowadzić kolejnej edycji. Jeśli ktoś chciałby się tym zająć, to chętnie wziąłbym udział.
gregor07
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregor07
Znajdź inne posty napisane przez gregor07