Już nie przesadzajmy... Podobna sprawa jest gdy słyszę, że co mnie obchodzi to, że w Warszawie budują 3 stadiony, ja za to nie płace. Otóż oczywiście płacę za to nawet kupując piwo w osiedlowym sklepie, ponieważ w cenie za to piwo jest VAT i akcyza, ta kasa trafia do budżetu państwa, a budżet ten jest później przeznaczany na dofinansowanie budowy takiego stadionu. Podobna sprawa jest jak płacę za cyfre+ to w cenie jest stacja choćby canal+, która to płaci pieniądze dla Ekstraklasa S.A. ew. PZPNu, a te trafiają do Wisły.
Jednak nie o to mi w poprzednim poście chodziło, a jedynie o skąpstwo i niegospodarność RN.