Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14134
Stary 12.07.2009, 21:05
PvD napisał(a):Wyświetl post
teraz niech każdy kibic przedstawi w klubie swoje wymagania bo ma cyfrę +
Już nie przesadzajmy... Podobna sprawa jest gdy słyszę, że co mnie obchodzi to, że w Warszawie budują 3 stadiony, ja za to nie płace. Otóż oczywiście płacę za to nawet kupując piwo w osiedlowym sklepie, ponieważ w cenie za to piwo jest VAT i akcyza, ta kasa trafia do budżetu państwa, a budżet ten jest później przeznaczany na dofinansowanie budowy takiego stadionu. Podobna sprawa jest jak płacę za cyfre+ to w cenie jest stacja choćby canal+, która to płaci pieniądze dla Ekstraklasa S.A. ew. PZPNu, a te trafiają do Wisły.

Jednak nie o to mi w poprzednim poście chodziło, a jedynie o skąpstwo i niegospodarność RN.
Odpowiedz cytując