Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojownik87
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
14133
12.07.2009, 21:02
Incognito2192
napisał(a):
Hmm... to w Bośni taki dobrobyt, że wolą Polskę od Niemiec?
Oczywiscie pomylka
wiadomo, ze w Niemczech placa zdecydowanie lepiej niz u nas.
wojownik87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojownik87
Znajdź inne posty napisane przez wojownik87