Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mastrow
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
14132
12.07.2009, 20:56
błąd zrobili, że Nurka nie zatrudnili. widać że nasz zarząd jest strasznie oszczędny.
mastrow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mastrow
Znajdź inne posty napisane przez mastrow