Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14131
Stary 12.07.2009, 20:55
wojownik87 napisał(a):Wyświetl post
Bo raczej nie wierze, ze jesli zawodnik z Bosni mialby wybierac miedzy liga polska a niemiecka wybralby ta druga z wiadmoych wzgledow - kasiora.
Hmm... to w Bośni taki dobrobyt, że wolą Polskę od Niemiec?
Odpowiedz cytując