Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3506
Stary 12.07.2009, 20:48
do radekogi:
przyjdzie czas, że Twoja mrówcza (w sensie ilości szczegółów) praca się zakończy i będziesz miał całość.
Czy możliwa będzie wtedy symulacja wyglądu stadionu wewnątrz (widok na boisko z różnych punktów na dowolnej trybunie) oraz zewnątrz (np. widok z kopców , od strony Parku Jordana, z drugiej strony Błoń , Biprostalu, czy też wyższych punktów Starego Miasta, choćby Wieży Ratuszowej lub Wawelu)


Odpowiedz cytując