PvD napisał(a):

|
jesli twierdzą ze Wisła obniżała dwukrotnie ofertę to niech powiedzą o ile za kazdym razem i z wcześniejszych ustaleń.
|
Ta i może jeszcze frytki do tego?
Dla mnie to oczywiste - jeśli jego manager wypowiada się na łamach prasy, że Nurkovic ma ofertę z Bundesligi, to znaczy, że wina nie leży ani po stronie Wisły, Bednarza, ani rady nadzorczej, tylko pod słowami "mój klient ma oferte także z Bundesligi".
Reszte chyba każdy, nawet małokumaty sobie dopowie
