Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14128
Stary 12.07.2009, 20:48
PvD napisał(a):Wyświetl post
jesli twierdzą ze Wisła obniżała dwukrotnie ofertę to niech powiedzą o ile za kazdym razem i z wcześniejszych ustaleń.
Ta i może jeszcze frytki do tego?

Dla mnie to oczywiste - jeśli jego manager wypowiada się na łamach prasy, że Nurkovic ma ofertę z Bundesligi, to znaczy, że wina nie leży ani po stronie Wisły, Bednarza, ani rady nadzorczej, tylko pod słowami "mój klient ma oferte także z Bundesligi".

Reszte chyba każdy, nawet małokumaty sobie dopowie
Ostatnio edytowane przez Zieniu17 : 12.07.2009 o godz. 20:52.
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując