rafalek napisał(a):

Około 17 metrów.
Co do stadionu - co raz piękniej wygląda ta trybuna. Patrzeć tylko, jak rośnie i cieszyc się, że będziemy mieli taki obiekt, a nie narzekać, że coś tam. W końcu NASZ DOM będzie na europejskim poziomie.
|
a czy będzie jakiś płot czy siatka między boiskiem a murawą(mam nadzieje że nie). no i czy będą te pleksy -oby nie