Wyświetl pojedynczy post
farciarz
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3505
Stary 12.07.2009, 20:41
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Około 17 metrów.

Co do stadionu - co raz piękniej wygląda ta trybuna. Patrzeć tylko, jak rośnie i cieszyc się, że będziemy mieli taki obiekt, a nie narzekać, że coś tam. W końcu NASZ DOM będzie na europejskim poziomie.
a czy będzie jakiś płot czy siatka między boiskiem a murawą(mam nadzieje że nie). no i czy będą te pleksy -oby nie
Odpowiedz cytując