Temat: Tor F1 w krk
Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.07.2009, 20:38
Jak dla mnie jest to jedna wielka kampania reklamowa LG...

świadczyć może o tym fakt, iż wszystkie tory są wyznaczone ulicami miasta, czyli jak najmniejszym nakładem finansowym, a także to, że aby zagłosować trzeba wyrazić zgode na: "przetwarzanie danych dotyczących konkursu oraz marketingowych przed LG(...)" oraz "administrator zastrzega sobie prawo do wysyłania użytkownikom niezapowiedzianych wiadomości(...)"
Odpowiedz cytując