Wszystko dla Wisły napisał(a):

|
Czyli rozumiem, że mamy uwierzyć w to, iż RN Wisły nie miała i nie ma żadnego wpływu na trwający ponad pół roku cyrk z obsadą pozycji bramkarza? A także, że jej decyzje i postawa nie mają żadnego wpływu na problemy z obsadą pozycji napastnika i prawego obrońcy?
|
narazie to niektorzy chcą bym uwierzył w każde słowo bosniaka w bosniackiej prasie.
To tak jak z Kalu Uche który mówił "kocham was i przepraszam" i uwierzono a potem2 razy jeszcze s...........kpiąc sobie z tych co uwierzyli
jak mi przedstawisz warunki oferowane (ale nie te pojawiające się w prasie tylko rzeczywsite z kontraktu) Nurkoviciowi, potencjalnym napastnikom i prawym obroncom to Ci odpowiem czy RN udupiła te transfery czy nie. Czy mogła się zachować elastycznie czy nie.
jesli twierdzą ze Wisła obniżała dwukrotnie ofertę to niech powiedzą o ile za kazdym razem i z wcześniejszych ustaleń.
Zastanawia mnie czemu przy Krimie i Jopie RN nie zachowywała się podobnie.