Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14126
Stary 12.07.2009, 20:36
Wszystko dla Wisły napisał(a):Wyświetl post
Czyli rozumiem, że mamy uwierzyć w to, iż RN Wisły nie miała i nie ma żadnego wpływu na trwający ponad pół roku cyrk z obsadą pozycji bramkarza? A także, że jej decyzje i postawa nie mają żadnego wpływu na problemy z obsadą pozycji napastnika i prawego obrońcy?
narazie to niektorzy chcą bym uwierzył w każde słowo bosniaka w bosniackiej prasie.

To tak jak z Kalu Uche który mówił "kocham was i przepraszam" i uwierzono a potem2 razy jeszcze s...........kpiąc sobie z tych co uwierzyli

jak mi przedstawisz warunki oferowane (ale nie te pojawiające się w prasie tylko rzeczywsite z kontraktu) Nurkoviciowi, potencjalnym napastnikom i prawym obroncom to Ci odpowiem czy RN udupiła te transfery czy nie. Czy mogła się zachować elastycznie czy nie.

jesli twierdzą ze Wisła obniżała dwukrotnie ofertę to niech powiedzą o ile za kazdym razem i z wcześniejszych ustaleń.

Zastanawia mnie czemu przy Krimie i Jopie RN nie zachowywała się podobnie.
Ostatnio edytowane przez PvD : 12.07.2009 o godz. 20:41.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując