Wyświetl pojedynczy post
Wszystko dla Wisły
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14125
Stary 12.07.2009, 20:31
PvD napisał(a):Wyświetl post
a jaka jest wersja Wisły, ze nie ma spójności?

nie mogli sobie wymyśleć rady nadzorczej?
Czyli rozumiem, że mamy uwierzyć w to, iż RN Wisły nie miała i nie ma żadnego wpływu na trwający ponad pół roku cyrk z obsadą pozycji bramkarza? A także, że jej decyzje i postawa nie mają żadnego wpływu na problemy z obsadą pozycji napastnika i prawego obrońcy?
Odpowiedz cytując