PvD napisał(a):

a jaka jest wersja Wisły, ze nie ma spójności?
nie mogli sobie wymyśleć rady nadzorczej?
|
Czyli rozumiem, że mamy uwierzyć w to, iż RN Wisły nie miała i nie ma żadnego wpływu na trwający ponad pół roku cyrk z obsadą pozycji bramkarza? A także, że jej decyzje i postawa nie mają żadnego wpływu na problemy z obsadą pozycji napastnika i prawego obrońcy?