Cytat:
|
Jednak jak ktoś płaci za bilet, albo nawet za Cyfre+ aby móc obejrzeć Wisłę to chyba może mieć jakieś wymagania odnośnie tego co ogląda?
|
teraz niech każdy kibic przedstawi w klubie swoje wymagania bo ma cyfrę +
A klub odpowie. Skoro oczekujecie od nas zwycięstw wyjazdowych to zacznijcie na nie jeździć i nas wspierać. Bo przecież "życie nie tylko po to jest by brać"
Cytat:
PvD: a taka wersja Ci pasuje? :
Bośniacy wykorzystują, że mamy trochę podbramkową sytuację i naciskają mocno. Bednarz pod naciskiem ulega trochę i przedstawia korzystniejszą ofertę, bez potwierdzenia z RN. RN tego jednak nie akceptuje.
|
a Tobie pasuje taka wersja:
Bośniacy wykorzystują że mamy trochę podbramkową sytuację i naciskają mocno. Bednarz mimo wszystko nie ulega naciskom i w dalszym ciągu prezentuje wcześniejsze warunki, na które ma zgodę RN. Nurković a byc moze tylko agent liczą, że podbramkowa sytuacja Wisły zmusi ich to przyjecia warunków i rozmowy zrywają.