Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14124
Stary 12.07.2009, 20:26
Cytat:
Jednak jak ktoś płaci za bilet, albo nawet za Cyfre+ aby móc obejrzeć Wisłę to chyba może mieć jakieś wymagania odnośnie tego co ogląda?

teraz niech każdy kibic przedstawi w klubie swoje wymagania bo ma cyfrę +

A klub odpowie. Skoro oczekujecie od nas zwycięstw wyjazdowych to zacznijcie na nie jeździć i nas wspierać. Bo przecież "życie nie tylko po to jest by brać"

Cytat:
PvD: a taka wersja Ci pasuje? :

Bośniacy wykorzystują, że mamy trochę podbramkową sytuację i naciskają mocno. Bednarz pod naciskiem ulega trochę i przedstawia korzystniejszą ofertę, bez potwierdzenia z RN. RN tego jednak nie akceptuje.
a Tobie pasuje taka wersja:

Bośniacy wykorzystują że mamy trochę podbramkową sytuację i naciskają mocno. Bednarz mimo wszystko nie ulega naciskom i w dalszym ciągu prezentuje wcześniejsze warunki, na które ma zgodę RN. Nurković a byc moze tylko agent liczą, że podbramkowa sytuacja Wisły zmusi ich to przyjecia warunków i rozmowy zrywają.
Ostatnio edytowane przez PvD : 12.07.2009 o godz. 20:33.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując