|
Uważam, że jeśli naprawdę jest krucho z kasą to powinniśmy dać sobie spokój z bramkarzem. Mamy Pawełka, mamy Cebanu i to wystarczy. Dla mnie osobiśćie priorytetową sprawa jest pozyskanie prawego obrońcy. Przydałby się jeszcze jeden napastnik choć testowanie Viniciusa czy Drozdowicza świadczy, że nie zamierzamy być rozrzutni. Całą rundę grać na Brożka to nie możliwe czeka nas tyle meczów, że
ktoś będzie musiał go zastępować.
Cieszy to, że Andraz Kirm wydaje się być nie gorszym piłkarzem od Marka Zieńczuka choć chyba jeszcze za wczcześnie na takie oceny.
Myślałem, że nasz zarząd będzie bardziej zdeterminowany w dążeniu do LM. Jednak jak kasa pusta to przecież grajków Bednarz nie wyczaruje.
Odnośnie Tomka Jirsaka, to NIE jest zwykły przeciętny gracz. Takich zawodników w Polsce nie mamy. Mimo wszystko, że nie grał za często w tym sezonie to wchodząc z rezerwy potrafił zmieniać obliczę meczu. Uważam, że to będzie ten sezon w którym Tomas stanie się wiodącą postacią drużyny. Przypominam sobie słowa Mirka Szymkowiaka o Jirsaku: jest to bardzo dobry piłkarz jednak ale miną jeszcze 2, 3 lata zanim stanie się liderem drużyny.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 12.07.2009 o godz. 20:29.
|