Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14122
Stary 12.07.2009, 20:15
Ha,i to jest najciekawsze:dlaczego do 100 tysięcy diabłów nie ma tego bramkarza?Jest wielu obrońców polityki transferowej zarządu i RN,ale nawet oni pewnie odbierają(choć już tego nie napiszą)sortowanie bramkarzy jako wysoce żenujące.Przypomima mi to przerzucanie przez przekupkę stosu ubrań w lumpeksie,a na końcu i tak okazuje się,że łaszek jest do niczego,bo o 2 PLN-y za drogi.
Odpowiedz cytując