|
Ha,i to jest najciekawsze:dlaczego do 100 tysięcy diabłów nie ma tego bramkarza?Jest wielu obrońców polityki transferowej zarządu i RN,ale nawet oni pewnie odbierają(choć już tego nie napiszą)sortowanie bramkarzy jako wysoce żenujące.Przypomima mi to przerzucanie przez przekupkę stosu ubrań w lumpeksie,a na końcu i tak okazuje się,że łaszek jest do niczego,bo o 2 PLN-y za drogi.
|