PvD napisał(a):

|
nie mogli sobie wymyśleć rady nadzorczej?
|
Piłkarze i ich menadżerowie mają taki spisek, że jak okażą się za słabi lub za drodzy to zwalają winę na radę nadzorczą!
Tak na poważnie to który to już raz? Ku*wica mnie bierze jak czytam te wszystkie wypowiedzi będących za zarządem. Czy wy na prawdę nie widzicie, że jesteśmy na równi pochyłej? Oczywiście nie stać nas aby mieć po dwóch równorzędnych piłkarzy na każdą pozycje, ale czy nie stać nas nawet na jednego? Oczywiście nie moje pieniądze to się wypowiadać nie mogę... Jednak jak ktoś płaci za bilet, albo nawet za Cyfre+ aby móc obejrzeć Wisłę to chyba może mieć jakieś wymagania odnośnie tego co ogląda? Obecnie to mamy piłarzy w Krakowie po testach za darmo, czy półdarmo kontrakt dogadany i rada nagle się odzywa aby jeszcze taniej brać! Nie wiem ilu było już bramkarzy po słyszałem różne głosy ale min. 14 i co jeszcze z 3 lata będziemy sobie szukać piłkarza który zgodzi się grać u nas bez pobierania zarobków, który jest aktualnie bez klubu? Z gówna bata nie ukręcisz.