Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9606
Stary 12.07.2009, 18:59
blanco napisał(a):Wyświetl post
A ja zadam może troche śmiesznie pytanie;p
Nie wiecie co trzeba zrobić żeby zostać Wiślackim Smokiem ? Jakiś casting jest czy coś ?
Był cztery lata temu po śmierci nieodżałowanego Tadeusz Kusia.

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35804,2854392.html

Małe wspomnienie o Panu Tadeuszu przy okazji:
http://tygodniksalwatorski.icm.com.p...rder=0&thold=0

Następnego castingu przez długie lata obecnemu Smokowi nikt zapewne nie życzy.
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 12.07.2009 o godz. 19:01.
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując