blanco napisał(a):

A ja zadam może troche śmiesznie pytanie;p
Nie wiecie co trzeba zrobić żeby zostać Wiślackim Smokiem ? Jakiś casting jest czy coś ?
|
Był cztery lata temu po śmierci nieodżałowanego Tadeusz Kusia.
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35804,2854392.html
Małe wspomnienie o Panu Tadeuszu przy okazji:
http://tygodniksalwatorski.icm.com.p...rder=0&thold=0
Następnego castingu przez długie lata obecnemu Smokowi nikt zapewne nie życzy.