Sloth napisał(a):

|
Czyli co, Bednarz wcześniej przy rozmowach z zawodnikiem i menadżerem nie rozmawiał w imieniu Wisły i nie przedstawiał im "warunków klubu" odnośnie kształtu kontraktu?
|
No przedstawił. Tylko potem pojawiła się informacja, że Wisła zmieniała warunki, a druga, że agent piłkarza.Pytanie która wersja prawdziwa.
Powołam się na twsd, i wszystko jest podobno niestety
Cytat:
|
Wcześniej zgrupowanie, po nieudanych negocjacjach, opuścił Bośniak Adis Nurković. Nurkoviciowi zaproponowano roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne cztery lata. Podobno w trakcie rozmów doszło do zmiany żądań przez menedżera zawodnika.
|
Cytat:
|
* - Według innej z wersji to jednak menedżer zawodnika zmienił ustalone wcześniej warunki na jakich miał zostać przeprowadzony transfer, szczególnie jeśli chodzi o wysokość jego prowizji.
|
Cytat:
|
Bądźmy poważni. Jeśli Bośniak mówi prawdę, sprawa jest oczywista: kontrakt był wynegocjowany, ustalony i nagle RN go zawetowała, zapewne zmieniając poprzednie ustalenia.
|
Więc bądźmy poważni i nie obracajmy się w świecie słów: gdyby, być może, prawdopodobnie, jeśli
Jeśli Bośniak mówi prawdę, jeśli wywiad w gazecie bośniackiej jest autoryzowany i jeśli wywiad w bośniackiej gazecie nie jest pisany na podstawie polskich doniesień.
Jutro się okaże ze Bułgarzy napiszą, że WIsła chciała Dimitrova za półdarmo....
I dziwne, że przy Krimie i Jopie RN zdania nie zmieniała i nie doprowadziła do fiaska rozmów.
I zanim napiszę RN dobra albo RN zła to chciałbym wiedzieć jak było naprawdę a nie jak było podobno